Sheatwater Sport

sw sport 3

Boy: 444 cm, En: 63 cm , Ağırlık: 21 kg, Hacim: 135 kg    

Taşıması rahat, kürek çekmesi keyifli, düz giden, geniş kokpiti ile konforlu bu deniz kayağı modeli her türlü hava koşulunda denizde ve durgun sularda kullanabilir.  Dalgalar ile surf yapmak için uygun bir kayaktır.

Yeni başlayanlar için olduğu kadar, uzun geziler içinde uygun bir kayaktır. Çok yönlü bir kayak modelidir;  Spor amaçlı kürek çekmek, balık tutmak, kısa ve uzun geziler için uygun olan tek modeldir.  65 cm lik eni ile yelken kullanılabilecek kadar dengelidir. Tüm kamp eşyasını rahatça taşıyabilecek iki  adet su geçirmez ambarı bulunmaktadır. Bu hava bölmeleri sayesinde güvenli bir sürüş sunuyor. Devrilme durumunda sadece orta kısımda az miktarda su kaldığından, kayağa tekrar binmek ve kalan suyu pompalamak kısa zaman alıyor.

2015_06_01_9999_129

Yapımı; Yapımı orta seviyede zor olmasına karşın yeni başlayanlar için uygun bir deniz kayağı modelidir.

2015_06_01_9999_143

Tüm modeller de dayanıklılığı arttırmak için iç ve dış kısımlar cam elyafı kumaş ile kaplıdır.  Burun ve kıç gibi darbe alan kısımlar bir kaç kat kaplanmıştır. Bu sayede orta seviyede bir darbe aldığında hasar ahşaba ulaşmamaktadır, ulaşırsa da sorun değil. Sadece az bir zımpara ve epoksi ile kolayca tamir edebilirsiniz.